Знаходження координат точки перетину графіків рівнянь не виконуючи побудови знайдіть x-y=4 і x+2y=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Бакунович Анастасия.

Ответ:

y=2 x=6

Объяснение:

x=4+y

4+y+2y=-2

6=3y

y=2

x=4+2

x=6