Для лотереї випущено 1000 білетів, з яких 400 виграшних. Яка ймовірність того, що придбаний один

білет виявиться виграшним?

Ответы на вопрос

Отвечает Трубкин Артур.

Ответ:

0,4

Объяснение:

Р(А)=400/1000=2/5=0,4