Уявіть собі що ви стоїте перед дилемою: отримати 100 тисяч доларів прямо зараз або протягом 28 днів

отримувати монетки: за перший день 1 центр ,а кожного наступного дня кілька монет подвоюється.Щоб ви вибрали?

Ответы на вопрос

Отвечает Останин Коля.

Ответ:

Объяснение:

За перший день 1 цент за другий 1*2 за n-ний день 2^(n-1)

За останниій день 2^27 центиів що дорівнює 2^27/100 доларів

2^10=1024, 2^7=128

2^10*2^10*2^7/100=1024*1024*128/100

Що більше за 1 міліон доларів отже другий варіант вигідніший

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

Монетки, тому що через місяць ти можеш поличити 4,5 мільйона, якщо я не помиляюсь

Объяснение: