Обчисліть дискримінант квадратного рівняння й укажіть кількість його коренів 1/2x^2 - 2x+2=0


Ответы на вопрос

Отвечает Балобанова Таня.

Ответ: 2

Объяснение:

1/2x²-2x+2=0

D=4-4*1/2*2=0

x1=2/2*1/2=2