Знайти перший член геометричної прогресії якщо її другий член b2=-12, а знаменник q=3


Ответы на вопрос

Отвечает Ибатова Сабина.

Ответ:

b1=-4

Объяснение:

b2=b1*g

b1=b2/g= -12/3=-4