Знайдіть значення аргументу наведеної функції якщо значення функції дорівнює 1у=4х+5​


Ответы на вопрос

Отвечает Шмураткина Надя.

Ответ:

у=4х+5 якщо у=1 то

1=4х+5

4х=1+5

4х=6

х=6/4