Число -7 э коренем рiвняння x²-17x+c=0. Знайдiть значення c i другий корiнь рiвняння


Ответы на вопрос

Отвечает Кайсанбекова Камшат.

Ответ:

x1+x2 = -b, тобто 17

-7+х2 = 17

х2 = 24

х1*х2 = с

-7*24 = -168

В: с = -168; х2 = 24