8. Теля на 9 кг важче за порося, а порося удвічі легше за теля. Яка маса кожноїтварини?​


Ответы на вопрос

Отвечает Dziamba Vika.

Відповідь:

18 кг , 9 кг

Пояснення:

Нехай x - вага теляти , а вага поросяти - y .Cкладаємо рівняння

x = y + 9    

x = 2y

2y = y + 9

2y - y = 9

y = 9                   x = 2y = 2*9 = 18