Корені рівняння х2 +bх + с = 0 дорівнюють його коефіцієнтам b і с. Знайдіть b і с. Будь ласка,

дайте відповідь розгорнутим розв'язком.

Ответы на вопрос

Отвечает Луців Іра.

Объяснение:

x^2+bx+c=0\  \ \ \ x_1=b\ \ \ \ x_2=c\\\left \{ {{-(x_1+x_2)=b} \atop {x_1*x_=c}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{-x_1-x_2=x_1} \atop {x_1*x_2=x_2}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{x_2=-2*x_1} \atop {x_1=1}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{x_2=c=-2*1=-2} \atop {x_1=b=1}} \right.. \\y=x^2+x-2.

Ответ: y=x²+x-2.