Знайдіть суму перших п членів арифметичної прогресії (а) за такими даними:1) а=1, 5 d=0, 5 n=21​


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Полина.

Объяснение:

a_1=1,5\ \ \ \ d=0,5\ \ \ \ n=21\ \ \ \ S_{21}=?\\S_{21}=\frac{2*1,5+20*0,5}{2} *21=\frac{3+10}{2}*21=6,5*21=136,5.

Ответ: S₂₁=136,5.