Скільки коренів має рівняння x²-3x+4=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Комбарова Милена.

Ответ:

Коренів немає

x є ∅

Объяснение:

x^{2} - 3x + 4 = 0

D = b^{2} - 4ac = 9 - 4 * 1 * 4 = 9 - 16 = -7

D < 0; - 7 < 0 Отже рівняння коренів немає.

x є ∅