Знайдіть значення у, якщо пара чисел (3: у) є розв'язком рівняння -5х+2у=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Исаенко Саша.

(3;y) \\ \\ -5x+2y=5  \\ \\ -5\cdot 3 +2y=5 \\ \\ -15 +2y=5 \\ \\ 2y =5+15 \\ \\ 2y =20 \\ \\ y=\frac{20}{2}=10