6. Знайти номер члена арифметичної прогресії (а,), який дорівнює 17,2, якщо a1=5,3 d=0,7​


Ответы на вопрос

Отвечает Папирина Арина.

Ответ:

18

Объяснение:

а1=5,3, d=0,7 an=17,2

an=a1+d(n-1)

17.2=5.3+0.7(n-1)

17.2=5.3+0.7n-0.7

12.6=0,7n

n=12.6/0,7

n=18