Скласти квадратне рівняння керені якого дорівнюють -4 і 1


Ответы на вопрос

Отвечает Мазур Вероника.

(x-(-4))\cdot (x-1)=0 \\ \\ (x+4)\cdot (x-1)=0 \\ \\ x^2-x+4x-4=0 \\ \\ x^2+3x-4=0

Отвечает Натопта Кирилл.

Ответ:

x^{2} +4-x\\=0

Объяснение:

якщо вирішувати за т.Вієта