Знайдіть суму і добуток коренів рівняння х^2-9х+1=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Перов Андрей.

Сумма=9, добуток=1

x^2-9x+1=0

a=1; b=-9; c=1

x`1+x`2=-b=9

x`1*x`2=c=1