Знайдіть знаменник і 5 член геометричної прогресії 1;4;16 допоможіть срочнооо


Ответы на вопрос

Отвечает Лепешков Влад.

Объяснение:

(bn)- геом. прогрессия

b1=1

b2=4

q= b2/b1= 4/1= 4

b5= b1*q^4= 1*4^4= 256