Не виконуючи побудову знайдіть точки перетину з осями координат графіка функції у=-7+14х


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Владислав.

Ответ:

Объяснение:

Y=-7+14x

Y=-7+14*0

Y=-7

Перетин осі OY (0; -7)

Y=-7+14x

14x=7

X=1/2

Перетин осі OX (1/2;0)