При якому значенні р рівняння 7(х + 2) = 3х + 2 і 4 - 5х = 2р - 44 мають однакові корені?​


Ответы на вопрос

Отвечает Разукова Наташа.

Ответ:

p=31,5

Объяснение:

7x+14=3x+2

4-5x=2p-44

4x=-12

-5x=2p-48

x=-3

x=(48-2p)/5

-3=(48-2p)/5

48-2p=-15

-2p=-63

p=63/2=31,5

Удачи)