Розв’яжіть систему рівнянь способом підстановки 4х-5у=-14 х+2у=3


Ответы на вопрос

Отвечает Понамарёв Артём.

Ответ:

(-1;2)

Объяснение:

4x - 5y = -14

x+2y=3

x=3-2y

4x-5y=-14

4(3-2y)-5y=-14

12-8y-5y=-14

-13y=-26

y=2

x=3-2×2

x=-1