Помогитеее При якому значенні a рівняння 3x²-6x+a=0Має один корінь? Знайдіть цей корень

Допоможіть будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Телюкова Диана.

Объяснение:

Будет один корень,при а=3

 {3x}^{2}  - 6x + 3 = 0 \\  {x }^{2}  - 2x + 1 = 0 \\ (x -  {1})^{2} = 0 \\ x - 1 = 0 \\ x = 1