ПОМОГИТЕ! ИЗИ ЗАДАЧА ПО АЛГЕБРЕ 50 БАЛЛОВ Вкладник відкрив у банку депозитний рахунок на 25000

грн під 15% річних. Скільки коштів буде на рахунку через 3 роки? Скільки відсоткових грошей буде через 3 роки? (застосувати формули простих і складних відсотків) НУЖНО РЕШЕНИЕ!

Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Юлия.

Ответ:

an=a0(1+P/100)^n

a3=25000(1+15/100)^3

a3=25000*1.520

a3=38000

38000-25000=13000

Объяснение: