Розв'язати рівняння використовуючи теорему Вієта x²+8x-33=0


Ответы на вопрос

Отвечает Тимганов Данис.

Ответ:

x1= -11, x2= 3

Объяснение:

x1+x2= -8

x1×x2= -33

-11+3= -8

-11×3= -33