Знайти проміжки зростання і спадання функції f(x)=x²-x+4/x-1​


Ответы на вопрос

Отвечает Хамидуллин Тагир.

Ответ:

зростання [5,5;∞]

спадання [-∞;5.5]

Объяснение:

f(x)=x²-x+4/x-1​

0=х²-х+4/(х-1)

0=х²-х+4/(х-1), х≠1

х²-х+4/(х-1)=0

(х²*(х-1)-х(х-1)+4)/(х-1)=0

(х³-2х²+х+4)/(х-1)=0

х³-2х²+х+4=0

х³+х²-3х²-3х+4х+4=0

х²(х+1)-3х(х+1)+4(х+1)=0

(х+1)*(х²-3х+4)=0

х1=-1

х2≠1