Записати формулу функції у=kx+b якщо графік проходить через точку А (0;5) і В (1;7)


Ответы на вопрос

Отвечает Кухта Татьяна.

Ответ:

Объяснение:

Y=kx+b      A(0;5)   ;  B(1;7)

A: 5=k*0+b == >   b=5

B:7=1*k+b == > 1k+b=7

{b=5

{1k+b =7

Підставимо значення b з (1) у рівняння у (2) і знайдемо значення k

1k+5=7

K=7-5

K=2

Підставляємо отримані значення у формулу для лінійної функції y = kx + b і отримуємо:

Y=2x+5