4 (2 бали). Один із коренів рівняння х + px + 12 = 0 дорівнює 4.Знайдіть р та другий корінь.​


Ответы на вопрос

Отвечает Маркушина Катя.
X²+px+12=0; x₁ = -2
p - ? x₂ - ?
Скориставшись т. Вієта, маємо:
x₂ = q/x₁ = 12/(-2) = -6;
p = -(x₁ + x₂) = -(-2 - 6) = 8