Функцію задано формулою y= 7 -2x. Знайдіть значення аргументу при якому значення функції дорівнює

-11

Ответы на вопрос

Отвечает Ежеленко Давид.

Відповідь:

x=9

Пояснення:

y=7-2x\\y=-11\\7-2x=-11\\-2x=-11-7\\-2x=-18\\x=9