3. Знайдіть суму перших тридцяти членів арифметичної прогресії: 2,7,12,17,...


Ответы на вопрос

Отвечает Голота Валера.

Ответ:

d=5

a30=a1+(30-1)×d=2+29×5=147

S30=30(2+147)/2=15×149=2235