Знайти суму нескінченної геометричної прогресії якщо b3=48, b4= -24


Ответы на вопрос

Отвечает Sadekov Vadim.

Ответ:

128

Объяснение:

q=b4÷b3= -0,5

b1=b3÷0,5²

b1=48÷0,25

b1=192

сума= 192÷1,5=128