Функцію задано формулою y = -4x +1. знайдіть значення якщо x = 1; x = -3


Ответы на вопрос

Отвечает Ворон Андрей.

y = -4x +1

1) х = 1

у = -4*1 + 1

у = -3

2) х = -3

у = -4*(-3) + 1

у = 12+1

у = 13

Ответ: -3; 13