1. Знайдіть значення функції у=х(х-4), якщо значення ар- гументу дорівное -3. А 3 Б -3 B -21 Г 21


Ответы на вопрос

Отвечает Булабеков Фёдор.

Відповідь:

Г 21

Пояснення:

y = x(x-4)

x = -3 значит

у = -3(-3-4) = -3 * -7 = 21

Отвечает Нейрон Султан.

Ответ: у(-3)=-3*(-3-4)=21. Ответ г).

Объяснение: