Знайдіть дискримінант квадратного тричлена та визначне кількість коренів х^2 -2х-5


Ответы на вопрос

Отвечает Белая Екатерина.

зващгвчщрщрдододочдоч


Отвечает Романова Юлия.

D=b^2-4ac=(-2)^2-4*1*(-5)=4-(-20)=24