Функцію задано формулою у=-2х+7 . Визначте: 1) значення у, якщо х= 6; 2) значення х, при якому

значення у=9; 2°. Побудуйте графік функції у=3х-2. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Дмитрий.

Ответ:

y=-5    x=-1

Объяснение:

y= -2*6+7                 9=-2x=7              2x=-9+7   2x=-2     x=-1  (  2)в столбик)

y=-12+7

y=-5