Задати формулою лінійну функцію, якщо її кутовий коефіціант доріврівню' 2/3і графік проходить

через точку А6, 3).​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысов Алексей.

Объяснение:

y=kx+b\ \ \ \ k=\frac{2}{3}\ \ \ \ A(6;3)\\y=\frac{2}{3}x+b\\3=\frac{2}{3}*6+b\\3=2*2+b\\3=4+b\\b=-1.\ \ \ \ \Rightarrow\\y=\frac{2}{3}x-1.