задати формулою лінійну функцію, якщо її кутовий коефіцієнт дорівнює 2/5 і графік проходить через

точку В(-10;-4) БУДЬ ЛАСКА ПОМОЖІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Арина.

Ответ:

уравнение прямой у=kx+b

k=\frac{2}{5}

B(-10;-4)

-4 = -\frac{2}{5}*10+b\\ -4 = -4+b\\b=0

тогда уравнение прямой

y=\frac{2}{5}x