Знайди координати точки перетину графіка рівняння х+у=7, з віссю абцис​


Ответы на вопрос

Отвечает Тян Алёна.

Ответ:

Объяснение:

В точке перетину графіка рівняння х+у=7, з віссю абцис​  у=0

х+0=7

х=7

координати точки перетину графіка рівняння х+у=7, з віссю абцис​

(7;0)