Знайти знаменник геометричної прогресії якщо b1 = 10 b3 = 490


Ответы на вопрос

Отвечает Пономорёва Алёна.

Ответ:

q1=7.q2=-7

Объяснение:b3=b1*q^2

q^2=b3/b1

q^2=490/10

q^2=49

q1=7. q2= -7