Чи перетинаються графіки функцій y=-2,5x+1 та y=2,5x-1


Ответы на вопрос

Отвечает Юхимець Роман.

Ответ:

Объяснение:

{y=-2,5x+1

{y=2,5x-1

-2,5x+1=2,5x+1

5x=2

X=2/5=0,4

Y=2,5*0,4-1=0

OTBET: графіки перетинаються в точці: (0,4; 0)