7клас)) у якому виразі правильно виражена одна змінна через другу в рівнянні х+у=6. 1.х=6-у

2.у=6+х 3.у=6-х 4.х=6+у

Ответы на вопрос

Отвечает Нурисламова Диана.

Решение:

x+y=6

x=6-y

y=6-x