Знайдіть суму перших тридцяти членів арифметичної прогресії (an) якщо а1=40 а30= -60​


Ответы на вопрос

Отвечает Андерсон Рома.

Ответ:

-300

Объяснение:

S=( 40-60)×30/2=-600/2=-300