Дуже дуже ЕКСТРЕННО треба вирішення знайдіть корені рівняння:а)2x(14x-3)-7x(4x+1)=5x-2(x+4) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Копылова Алёна.

Ответ:

0,5.

Объяснение:

2x(14x - 3) - 7x(4x + 1) = 5x - 2(x + 4). \\ 28x {}^{2}  - 6x - 28x {}^{2}  - 7x = 5x - 2x - 8. \\  - 13x = 3x - 8. \\  - 13x - 3x =  - 8. \\  - 16x =  - 8. \\ x = 8 \div 16. \\ x = 0.5.