6. (2) Знайдіть кирдинатати точки перетину графіків функцій у= - 3x +2 і у=x-2 пжжжж​


Ответы на вопрос

Отвечает Каспер Лиля.

Ответ:

-3х+2=х-2

-3х-х= -2-2

-4х= -4

4х=4

х=1

у=1-2= -1

(1; -1)

Объяснение: