Спростити вираз 1,5-(2а - 4b) + 13b - Та й обчисліть його значення при a=2, b=0,2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Епифанцев Александр.
1,5-(2а-4b)+13b= 1,5-2a+4b+13b=1,5-2a+17b ;
1,5+0,2*17-2*2=1,5+3,4-4=4,9-4=0,9