Три пасажири заходять в трамвай у якому є 12 вільних мість скільки способами пасажири можуть

розміститися на цих місцях. поможіть пж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Онешко Ульяна.

Объяснение:

C_{12}^3=\frac{12!}{(12-3)!*3!}=\frac{9!*10*11*12}{9!*1*2*3} =10*11*2=220.

Ответ: 220 способов.