Знайдіть чисельник дробу зі знаменником 17, який знаходиться між числами 5/13 і 6/13


Ответы на вопрос

Отвечает Власенко Александр.

\frac{5}{13}=\frac{85}{221} \\\\\frac{6}{13}=\frac{102}{221}\\\\\frac{85}{221}