Помагите пожайлустар А) (2х-1)⁴+(2х-1)²-2=0 Б) 3х⁴+8х²-3=0 В)4х⁴-5х²+1=0 Г) (3х-1)⁴-20(3х-1)²+64=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Даулетова Амина.
А)t2 +t-2=0
t=-2
t=1
(2x-1)2=-2
(2х-1)2=1
х=0
х=1
х1=0
х2=1
Б) 3t2+8t-3=0
t=-3
t=1/3
x1=-3
x2=1/3
B)4t2-5t+1=0
t=1/4
t=1
x1=1/4
x2=1
x1=-1/2
x2=1/2
x3=-1
x4=1
Рівняння має 4розвязки
Г)t2-20t+64=0
t=4
t=16
(3x-1)2 =4
(3x-1)2=16
x1=-1/3
x2=1
x3=-1
x4=5/3
Рішення теж має 4 розв’язки
Надіюсь допомогла !