Функцію задано формулою y=-2x-7.Знайдіть значення функції при якомузначення аргументу дорівнює -9


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Евгения.

Ответ:

функція у=11

Объяснение:

у=-2х-7

у-?, якщо х = -9

підставляємо замість аргумента(х) -9 і розв‘язуємо рівняння

у=-2*-9 -7=18-7=11