Знайдіть найменший корінь рівняння х² – Зх =(3x-1)(х+1)-6​


Ответы на вопрос

Отвечает Дроздюк Анастасия.

Ответ:

x²-3x=(3x-1)(x+1)-6

2x-3x=3x-1•(x+1)-6

-1x-3x-x=-1•(+1)-6

-5x=-6

x=1,2