Ціна товару становила 80 грн. На скільки відсотків вона підвищилась, якщо через деякий час ціна

даного товару стала дорівнювати 84 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Виктория.

Ответ: 5%

Объяснение: 84-80 = 4 грн, 80/4 = 20, 100/20 = 5, означає 4 це 5% від 80, отже ціна збільшилась на 5%