Будь-ласкаа!!дуже потрібно всі завдання!! 1)знайдіть 15% від 140. 2) знайдіть число, 2% якого = 10.

3) знайдіть відсоткове відношення чисел 5 і 8. 4) клієнт поклав до банку 2200грн.скільки відсотків річних сплачує цей банк якщо через рік клієнт отримав відсотки у розмірі 154грн. 5) ціна товару становила 80грн.на скільки відсотків вона знизилась якщо через деякий час ціна даного товару стала дорівнювати 72 грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Охонская Александра.
1) 140:100*15=21. 15%=21
2) 10:2*100=500.
3)не поняла смысл, не могу перевести с украинского на русский
4) не могу перевести с украинского на русский
5) 80:100=0,8 гр равен 1%; 80-72=8 гр. разница. между ценами; 8:0,8=10 %