Запишіть три перші члени числової послідовності, яка задана формулою хn =5n² -6n


Ответы на вопрос

Отвечает Цынгина Полина.

xₙ = 5n² - 6n

x₁ = 5 *1² - 6 * 1 = 5 - 6 = - 1

x₂ = 5 * 2² - 6 * 2 = 5 * 4 - 12 = 20 - 12 = 8

x₃ = 5 * 3² - 6 * 3 = 5 * 9 - 18 = 45 - 18 = 27